18 czerwca 2021 Udostępnij

Najlepsze łóżka dla dzieci do lockdownowej przemiany pokoju


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

W ciągu ostatnich kilku miesięcy rodziny w całym kraju spędzają więcej czasu w domu. Widzieliśmy wielu rodziców planujących przemianę sypialni swoich dzieci. Od wyboru inspirujących schematów kolorystycznych po idealne wykończenia, uwielbiamy być częścią tej podróży, pomagając Ci wybrać najlepsze łóżka dziecięce dla Twojej rodziny. Oto przegląd niektórych z naszych bestsellerów!

W poszukiwaniu najlepszych łóżek dziecięcych

Genialne łóżka piętrowe

Idealne do wspólnych pokoi i nocowania, łóżka piętrowe są fantastyczną opcją dla łóżek dziecięcych. Są one nie tylko praktyczne, aby zaoszczędzić miejsce w mniejszych pokojach - dzieci nie mogą się nimi nacieszyć! Raz po raz nasi klienci mówią nam, jak bardzo ich dzieci są zachwycone, że mają własne łóżko piętrowe, które mogą spersonalizować. Możliwości stylizacji łóżka piętrowego dla dzieci są naprawdę nieograniczone! Od wybierania pościeli, dodawania świateł wróżek, namiotów, a nawet zasłon.

Teatralne łóżka tematyczne

Czy ty masz mini odkrywcę, wyścigowego samochodowego fanatyka, lub małego jeden który kocha bawić się chować i szukać, tematyczny łóżko będzie prawy up ich ulicę! Jest to fantastyczna opcja łóżka dla dzieci, która naprawdę ożywia czas zabawy. Te sprytnie zaprojektowane łóżka pobudzają wyobraźnię, jednocześnie podwajając się jako przytulna przestrzeń do spania. Od tipi i domków do zabawy po samochody sportowe i forty- nasza starannie dobrana kolekcja tematycznych łóżek dziecięcych przenosi czas zabawy na wyższy poziom.

łóżko meble

Łóżka gamingowe

Okres nastoletni może być trudny, a dzieci w tym wieku często lubią mieć własną przestrzeń. Nasze łóżka do gier oferują nastolatkom miejsce do relaksu i gry z przyjaciółmi. Niektóre z naszych wysokich łóżek mają nawet wystarczająco dużo miejsca pod spodem, aby pomieścić więcej niż jeden ekran. W przypadku łóżek dziecięcych z sofą, którą można przekształcić w łóżko, projekty te są wszechstronne, a jednocześnie pozwalają zaoszczędzić miejsce.

Luksusowy wygląd

Nie ma nic lepszego niż piękne tapicerowane łóżko dla dzieci, które doda sypialni luksusowego wyglądu. Urocze i przytulne, wiele z naszych tapicerowanych łóżek dziecięcych jest wykonywanych ręcznie w Yorkshire. Są one wykonane z przepięknych tkanin i wykończone delikatnymi detalami, które oferują urocze wykończenia, aby pociągnąć pokój razem. Czy szukasz łóżka dziecięcego, które jest odpowiednie dla księżniczki, bardziej współczesny wygląd lub kolorowy kawałek oświadczenia, mamy wiele wyboru, aby zaoferować dzieci, które uwielbiają być zaangażowane w ich przeprojektowanie sypialni.

Mieć nadzieję ty znajdujesz nasz round-up pożytecznie dla wybierać najlepszy childrens łóżka dla twój rodziny!


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz

Piotr Mierzwa