28 czerwca 2021 Udostępnij

Łóżka dla dzieci zaprojektowane do nauki: Pomoc dzieciom w powrocie do szkoły


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Teraz bardziej niż kiedykolwiek, powrót do szkoły może spotkać się z odrobiną obaw ze strony dzieci. Niektóre z nich nie mogą się doczekać powrotu, podczas gdy inne są nieco bardziej niezdecydowane. Niezależnie od sytuacji, przytulne miejsce, w którym będą mogły oprzeć swoje głowy pomoże, a nasza oferta łóżek dziecięcych właśnie to zapewni. Oto nasze najważniejsze wskazówki, jak wprowadzić dzieci z powrotem w szkolną rutynę.

Stwórz przestrzeń do pracy i zabawy, wybierając łóżka dziecięce z biurkiem

Po tak długim czasie spędzonym na nauce w domu, dzieci mogą mieć trudności z utrzymaniem organizacji przy zmianie otoczenia. Łóżka kabinowe z biurkiem to doskonały wybór dla nastolatków szukających spokoju do nauki w swojej własnej przestrzeni. Nasze łóżka z wysokim stelażem mają miejsce pod łóżkami dzieci, aby stworzyć przestrzeń do nauki. Wiele modeli posiada również schowki, w których można przechowywać książki i przybory piśmiennicze.

Zachowaj spokojną atmosferę

Posiadanie spokojnego miejsca, w którym można się zrelaksować pod koniec dnia, jest ważne dla każdego. Łóżka dziecięce, które są nie tylko wygodne, ale i przyjemne, zachęcają do pozytywnych uczuć w porze snu. To z kolei pomoże Ci zapewnić dzieciom odpowiednią ilość odpoczynku, której potrzebują, aby rozwijać się w szkole i w domu.

pokój dziecięcy

Twórz listy rzeczy do zrobienia

Nasze tablice informacyjne są idealne do przechowywania list rzeczy do zrobienia i harmonogramów powtórek w jednym miejscu. Jeśli wybierzesz jeden z naszych stylów łóżek dziecięcych, dodanie tablicy informacyjnej może naprawdę pomóc w uzupełnieniu przestrzeni. Dodawanie pozytywnych afirmacji i cennych zdjęć do tablicy może również pomóc utrzymać motywację dzieci, gdy osiedlają się z powrotem w szkolnej rutynie.

Wypróbuj rutynę

Wygodne łóżko dziecięce jest dobre, ale musisz je z niego wyciągnąć! Na tydzień przed rozpoczęciem szkoły dobrze jest wypróbować wstawanie rano, aby dać im czas na poranne przygotowania i pójście do łóżka o rozsądnej godzinie. Wszyscy wykonywaliśmy telefony zaufania w naszych piżamach! Mam nadzieję, że dzięki temu przejście do ponownego uczęszczania do szkoły będzie łatwiejsze. Pomocne jest również przygotowanie się przed dziećmi, kiedy szkoła zostanie ponownie otwarta. Młodsze dzieci szczególnie lubią być prowadzone przez etapy szykowania się, ubierania i jedzenia śniadania. Twoje towarzystwo naprawdę im pomoże, zwłaszcza jeśli cierpią z powodu nerwów związanych z powrotem do szkoły. Mamy nadzieję, że te wskazówki okażą się przydatne!


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz

Klaudia Jarosz