24 maja 2021 Udostępnij

Krzesełka dla dzieci: Co powinieneś rozważyć przed zakupem


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Od pory obiadowej do czasu na robótki ręczne i wszystkiego pomiędzy, nasze maluchy mogą spędzać dużo czasu siedząc! Oznacza to, że jeśli chodzi o zakup krzeseł dla dzieci, istnieje wiele ważnych czynników, które należy wziąć pod uwagę.

Jeśli właśnie rozglądasz się za nowym krzesłem, oto kilka rzeczy, o których warto pomyśleć.

Czy jest bezpieczne?

Bezpieczeństwo jest zawsze najważniejszym zmartwieniem każdego rodzica i nie inaczej jest przy wyborze nowego krzesła dla dziecka.

Najlepszym sposobem, aby upewnić się, że każdy mebel dziecięcy jest bezpieczny, jest ocena, czy jest on odpowiedni do wieku. Podczas zakupów dla dzieci, zwłaszcza małych, może być kuszące, aby "kupować do przodu" - wybrać coś bardziej odpowiedniego dla starszego dziecka, w co maluch może wrosnąć, aby zaoszczędzić na konieczności kupowania nowych mebli za każdym razem, gdy dziecko rośnie. Jednak nie zawsze jest to najlepsze rozwiązanie z punktu widzenia bezpieczeństwa; podczas gdy krzesło obrotowe może być idealne dla dwucyfrowego dziecka, jego wysokość, ruch i wyjmowane części mogą sprawić, że będzie ono potencjalnie niebezpieczne dla młodszego dziecka. Weź pod uwagę wzrost, wagę i możliwość przewrócenia się (tak, właśnie to wymyśliliśmy), aby upewnić się, że Twoje nowe krzesło minimalizuje ryzyko obrażeń tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Czy jest wygodne?

Małe dzieci cały czas rosną i chcesz, aby wybrane przez Ciebie krzesło wspierało je w trakcie rozwoju, a nie przeszkadzało. Jeśli kupujesz krzesło do biurka na czas odrabiania lekcji lub nauki, zastanów się, co zapewni najlepsze wsparcie dla rosnących kości i pomoże zachować prawidłową postawę. Na przykład to krzesło Harley w stylu skandynawskim ma ergonomiczną konstrukcję i wyściełane siedzisko, co zapewnia maksymalny komfort i wsparcie postawy.

krzesło

Czy da się to wytrzymać?

Podczas gdy my możemy pożądać tych pięknych dębowych krzeseł do jadalni, które widzieliśmy ostatnio, coś tak ogromnego i nieporęcznego nie będzie odpowiednie do sypialni naszego dziecka. Może to zabrzmi jak oczywistość, ale zdziwiłbyś się, ile mogą ważyć nawet najmniejsze krzesła dla dzieci, jeśli są wykonane z niewłaściwych materiałów. Ten zestaw stołowy Magic Garden jest wyposażony w dwa lekkie krzesełka, które Twój maluch będzie mógł z łatwością przenosić, nie robiąc sobie przy tym krzywdy.

 

Czy można go łatwo wyczyścić?

Jeśli bezpieczeństwo jest głównym zmartwieniem rodzica, czystość zazwyczaj nie jest daleko w tyle! Wszyscy znamy pozornie magiczną zdolność dzieci do sprawiania, że wszystko się klei, więc upewnij się, że Twoje nowe krzesełko jest wykonane z materiału, który łatwo wyczyścić!

Więcej informacji na: http://mebel24.pl


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz

Piotr Mierzwa