7 lipca 2021 Udostępnij

Jak zapewnić dzieciom rozrywkę na świeżym powietrzu: Akcesoria uzupełniające łóżka dziecięce


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Łóżka dziecięce mogą czasem zachęcać do zabaw z wyobraźnią, ale czy masz dla swoich dzieci specjalne miejsce do zabawy? Powrót do szkoły tuż za rogiem to świetny czas, aby cieszyć się ostatnimi tygodniami z dziećmi. Oto kilka pomysłów na to, jak zapewnić dzieciom rozrywkę na świeżym powietrzu, wraz z kilkoma naszymi elementami, które zachęcają do zabawy. Robimy coś więcej niż tylko łóżka dla dzieci, wiesz!

Wyjdź na zewnątrz i zostaw łóżka dziecięce na noc

Na świeżym powietrzu czeka na dzieci wiele przygód. Oprócz naszych łóżek dla dzieci mamy również kolekcję czarujących domków do zabawy! Wykorzystaj w pełni pozostałe dni wakacji szkolnych, wychodząc na zewnątrz i zakładając tajną jamę. Ten rodzaj zabawy nie tylko pobudzi kreatywność i wyobraźnię Twojego dziecka, ale także zapewni mu wiele godzin zabawy z przyjaciółmi, ulubionymi zabawkami lub czytaniem książek. Łóżko Twoich dzieci będzie wołać nocą!

Gotowi, stabilni, GO

Toot, toot! Czy Twój maluch chciałby wyruszyć w drogę jedną z naszych zabawek na kółkach? Nasze wspaniałe samochody na pedały wyglądają fantastycznie i zapewniają niekończącą się zabawę dla najmłodszych. Doskonale pasują do naszej gamy łóżek dziecięcych i są wystarczająco piękne, aby zająć centralne miejsce w sypialni Twojego dziecka.

piknik

Zapakuj piknik

Dawanie zadań maluchom lub małym dzieciom zawsze idzie dobrze. Nie tylko uwielbiają pomagać, ale także lubią mieć swoje specjalne miejsce do odkładania rzeczy. Mając to na uwadze, dlaczego nie zorganizować pikniku i nie pozwolić im pomóc przy pakowaniu! Oprócz naszych łóżek dziecięcych, mamy również uroczą kolekcję toreb dla dzieci, dzięki którym nudne zadania staną się zabawą. Twój maluch będzie uwielbiał naśladować Cię podczas pakowania jedzenia na wesoły dzień na świeżym powietrzu. Od piłek do rugby i baniek po piłki tenisowe i dinozaury - nasze plecaki są idealne do przechowywania drobiazgów Twojego dziecka.

Wyjdź poza łóżka dziecięce, aby stworzyć własną przestrzeń

Choć jako rodzice zawsze szukamy sposobów na zapewnienie dzieciom rozrywki, potrzebują one również czasu na odpoczynek. Nasza kolekcja wigwamów i tipi jest idealna do zabawy i relaksu. Te przytulne miejsca to wspaniały dodatek do sypialni, pięknie komponujący się z naszą ofertą łóżek dziecięcych, idealny do odpoczynku. Nasze tipi są również świetne dla starszych dzieci, zapewniając im prywatne miejsce do odrabiania lekcji, rozmawiania z przyjaciółmi lub czytania książek.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Piotr Mierzwa