12 maja 2017 Udostępnij

Designerskie meble dla dzieci


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Jeśli jesteśmy w trakcie urządzenia pokoju dziecka pewnie chcemy, by był on stylowy i nowoczesny. Jeśli ktoś chce zastosować designerskie rozwiązania powinien zobaczyć co przede wszystkim powinno się znajdować w pokoju dziecięcym. W aranżacji pokoju dziecka tak jak i innych pomieszczeń moda i kierunki cały czas się zmieniają.

Meble dla najmłodszych nie mogą być praktyczne i bezpieczne – coraz częściej powinny one być również modne, nowoczesne, muszą wpisywać się w panujący aktualnie styl. Jeśli komuś będzie zależeć na tym, by pokój był uzupełniony z godnie z panującymi trendami powinien poznać jakie style są najbardziej popularne, dzięki temu rzeczywiście pokój będzie wyglądał doskonale.

Spanie na topie

Bez wątpienia łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia pokoju dziecka. Bezsprzecznie powinno być ono wygodne, dopasowane do wieku dziecka. Pamiętajmy, że jest także szeroki wybór, gdy chodzi o styl i wygląd tego elementu. W rankingu tych najbardziej modnych łóżek pojawiają się ciekawe estetycznie kołyski. Oferta obejmuje obecnie szczególnie romantyczne wiklinowe kosze, które nawiązują do klasycznych form, jednak pojawia się także coś nieco nowszego jak łóżeczko, którego boki wycięte są z zaokrąglonej płyty, co sprawia, że możliwe staje się wygodne kołysanie.

Spokojny sen maluszka

Uzupełnieniem nowoczesnej stylistyki kołysek będzie możliwość wyboru różnych kolorów czy opcja nadrukowania jakieś dekoracyjnej grafiki. Im starsze dziecko tym więcej będzie także propozycji specjalnych stylizowanych łóżek, które dopasowane mogą być do zainteresowań dziecka. faworytem większości maluchów będą piętrowe łóżka z dodatkowo dołączoną zjeżdżalnią. W takim przypadku mamy nowoczesne połączenie formy z solidnością i wykonaniem. Będzie można w ten sposób zapewnić dziecku również bezpieczeństwo. Dla dziewczynek oczywiście świetną propozycją będzie łóżeczko, które znajdować się będzie w designerskim zameczku.

Nowoczesne wyposażenie

Inspiracje nowoczesnym designem będzie można znaleźć także w innych elementach przeznaczonych do dziecięcych wnętrz. Popularne są między innymi te propozycje umeblowania, które mają minimalistyczną formę nawiązującą do geometrycznych regałów i półek w formie zygzaków, sześciokątów. Propozycją będą także ciekawe regały w formie drzewa, które będą pasować między innymi do pokoju w stylu eko. Dla przedszkolaków i uczniów znajdziemy specjalne regulowane biurka, które nawiązują do stołów wykorzystywanych przez rysowników czy architektów. Od wielu sezonów hitem są również specjalnie przygotowywane pufy w różnorakich kształtach i kolorach, które stają się praktycznymi siedziskami i będą pasować dobrze do modnej stylizacji wnętrz pokoju dziecięcego. Niektóre elementy można wykonać również na indywidualne zamówienie, co dodatkowo uzupełni estetykę.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Piotr Mierzwa