27 lutego 2022 Udostępnij

Zajęcia integracyjne, które dają czadu


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Team Building

Czy jesteś gotowy, aby wydobyć to, co najlepsze z Twojego zespołu i uwolnić się od stresu i napięcia w miejscu pracy? Czy potrzebujesz zwiększyć współpracę z innymi działami w swojej organizacji, aby poprawić wskaźniki realizacji projektów? Utrzymanie zespołu w motywacji i zwiększenie zaangażowania pracowników czasami wydaje się być trudnym zadaniem, ale nikt nigdy nie powiedział, że zarządzanie będzie łatwe.

W zeszłym miesiącu skupiliśmy się na upiększaniu biuraco jest świetnym sposobem na poprawę nastawienia i zwiększenie motywacji, ale porozmawiajmy o tym, jak pójść o krok dalej.

Spójrzmy prawdzie w oczy, czasami praca jest po prostu.... zbytnio jak praca. Spotkanie za spotkaniem i rozmowa telefoniczna za rozmową telefoniczną mogą stać się powtarzalne, a nawet ośmielę się powiedzieć, że nudne i monotonne. Wielokrotnie słyszeliśmy o tym, jak ważne dla naszych organizacji jest zaangażowanie pracowników i kultura organizacyjna. Jednak utrzymanie, a nawet zwiększenie tych kluczowych czynników może sprawić, że będziemy zastanawiać się i szukać odpowiedzi.

Jaka jest jedna z najprostszych rzeczy, które może zrobić menedżer, kiedy nie może znaleźć rozwiązania swojego problemu? W świecie zarządzania, delegowanie zadań jest kluczem. Jestem więc pewien, że odpowiedzią jest stworzenie komitetu, wyznaczenie przewodniczącego i pozwolenie mu na ustalenie wszystkich szczegółów dotyczących tego, jak wprowadzić w pracy zajęcia integracyjne.

Wszyscy w biurze nominowali cię na nowego przewodniczącego Komitetu Aktywności! Woohoo! Wracasz do swojego nowego biurka po wielkich porządkach w biurze, siadasz przed komputerem wpatrując się w pusty, biały dokument na ekranie zatytułowany: "Team Building Activities to Increase Employee Engagement and Improve Culture" i próbujesz wykrzesać z siebie kreatywne soki.

Jak na świecie masz zamiar wymyślić monumentalny pomysł, który sprawi, że wszyscy będą sobie przybijać piątki? Twój umysł powoli zaczyna błądzić i zaczynasz kombinować, jak przypomnieć sobie, co już zostało zrobione w przeszłości. Ale co, jeśli powtarzanie tego, co już zostało zrobione, nie jest realną opcją ... ponieważ nic do tej pory nie działało.

Wydaje się, że to takie proste dla mega pracodawców, aby wymyślić te niesamowite pomysły i konkursy, które idą wirusowo i zaczynasz czuć się trochę zazdrosny i chcesz pracować w niesamowitym miejscu, jak to, lub miał przyjaciela w jednym z tych komitetów działalności do konsultacji? Kto w ogóle wpada na te pomysły? Czy te firmy mają nieograniczone zasoby, kreatywne super zespoły, magiczne dywany i różdżki z jednorożcami tańczącymi w ich biurach i oferującymi tęcze w porze lunchu? Po pewnym czasie śnienia, rzeczywistość wkracza do akcji, a Ty nadal wpatrujesz się w pusty dokument na ekranie.

I co teraz? Żarówka się zapala i nagle wiesz, gdzie znaleźć odpowiedź! Magiczny dziesięcioliterowy ciąg znaków, który rozwiązuje każdy problem na świecie, a przynajmniej może dać Ci miliony rozwiązań. Zgadłeś - Google.com. Z pewnością dokładne wyszukiwanie w Google będzie odpowiedzią na Twój blok kreatywnych pomysłów. Zaczynasz więc gorączkowo szukać każdej aktywności pod słońcem, która zmieści się w Twoim budżecie i stworzy rave, o którym wszyscy w biurze będą mówić przez tygodnie. Cztery godziny później Twój dokument jest pełen hiperłączy, a Twoje ulubione strony rozciągają się na całą długość ekranu.

CZTERY GODZINY? Kto ma na to czas? Jeśli szukasz szybkiego rozwiązania, trafiłeś we właściwe miejsce. Zawęziłam te wyczerpujące poszukiwania do zaledwie kilku fantastycznych zajęć integracyjnych, które zagwarantują Ci pozycję przewodniczącego w komitecie na długie lata! (Właśnie tego chciałeś, prawda?)

NIESAMOWITY DZIEŃ WYŚCIGU

Zorganizuj swój własny niesamowity wyścig z wypełnionym zabawą polowaniem na poszukiwaczy przygód w całym mieście. Używaj tajemniczych wskazówek, aby rzucić wyzwanie drużynom, które będą musiały rozszyfrować, gdzie muszą się udać i co muszą znaleźć. Zachęcaj do robienia kreatywnych zdjęć, aby udokumentować sukces znalezisk i mieć pewność, że masz świetne materiały na prywatny pokaz "tylko dla pracowników", debiut na czerwonym dywanie, który zawiera mnóstwo maślanego popcornu i przekąsek. Nie zapomnij o nagrodach dla zwycięskich zespołów i ewentualnie o nagrodzie za najlepsze zdjęcie, które uchwyci najlepszy moment na filmie.

Istnieje wiele sposobów, aby zbudować podekscytowanie wokół tego typu wydarzenia. Zacznij rozprzestrzeniać wiadomości wcześnie, oferując tygodniowy temat prowadzący do dnia wyścigu, konkursy na nazwy zespołów, ciekawostki związane z wyścigami, itp. Pozwól zespołom "zarobić" flagi w kratkę, które mogą wykorzystać do "kupienia" dodatkowych wskazówek w dniu wyścigu poprzez uzyskanie doskonałych ocen w opiniach klientów, dotrzymanie napiętego terminu realizacji projektu, zwiększenie sprzedaży, osiągnięcie określonych celów i inne wskaźniki, które zwiększą podekscytowanie i motywację. Jeśli wolisz pomoc z zewnątrz w planowaniu, daj The Go Game a try.

UCIEKAJMY

Zegar odlicza czas.... Jak dobrze Twój zespół działa pod presją? Czy potrafią wykorzystać swoją logikę i współpracować, aby wydostać się przed upływem czasu? Escape room to jeden z najbardziej ekscytujących i szybkich sposobów, aby Twój zespół zapomniał na chwilę o biurze i doświadczył innego rodzaju stresu, jednocześnie dobrze się bawiąc i wykorzystując swoje umiejętności rozwiązywania problemów, aby pokonać zegar i uciec. Jeśli Twój zespół lubi rywalizację, przyznaj nagrody dla najszybszych uciekinierów. Aby wzbudzić entuzjazm wokół tego wydarzenia, stwórz kilka własnych łamigłówek, które zespoły będą musiały rozwiązać przed imprezą i daj kupony na odliczenie od końcowego czasu. W Missouri jest wiele różnych pokoi tematycznych do wyboru, odwiedź stronę 10 najlepszych.

Jeśli szukasz czegoś nieco prostszego i bardziej przyjaznego dla budżetu, wypróbuj jeden z tych pomysłów.

MISTRZOWIE GOTOWANIA

Jeśli nie możesz znieść gorąca, wyjdź z kuchni. Gdzie w Twojej firmie są szefowie kuchni, którzy tylko czekają na odkrycie? Każdy uwielbia jeść, a przyjazny konkurs gotowania dla całej drużyny może być właśnie tym, czego potrzebujesz, aby wzbudzić smaczną inspirację w biurze. Zapoznaj się z mnóstwem pomysłów kulinarnych, aby stworzyć idealny konkurs na Szefa Roku. Oczywiście, będziesz potrzebował wspaniałego antybakteryjny stół z krawędzią aby umieścić na nim smakołyki.

  • Wielkie ogniste misy - konkurs gotowania chili
  • Śniadanie Mistrzów - Zapraszamy wszystkich śniadaniowych szefów kuchni
  • Grillowanie i chłodzenie - Wszystko na grillu
  • Cake me away - Konkurs na fantazyjne i kreatywne ciasto
  • Ciasteczkowe potwory - Nie możesz zjeść tylko jednego... ciasteczka są lepsze na tuzin
  • Crock Pot top spot - Konkurs powolnego gotowania
  • Galore Appetizers - Czas na grę, czas na przekąskę, czas na imprezę.

MUZYCZNE SZALEŃSTWO

Czy w Twoim biurze jest supergwiazda rocka lub country, która tylko czeka, aby ją odnaleźć? Urządź imprezę karaoke i przekonaj się. Podkręć zabawę, pozwalając zespołom wymyślać playlisty i losować, kto będzie śpiewał jako następny lub zrób z tego imprezę zespołową i pozwól zespołom wybrać ich playlisty. Aby nadać temu wydarzeniu niepowtarzalny obrót, dodaj kilka groovy lub funky kostiumów pasujących do piosenek i niech groupies zgadują, jaka piosenka będzie następna po stroju piosenkarzy. Jeśli Twój zespół nie lubi się podpisywać, weź konsolę do gier i spróbuj zamiast tego zorganizować festiwal Rock Band, na którym zespoły będą rywalizować ze sobą. Narysuj przedziały na zaimprowizowanej tablicy tablicy którą możesz rozwieźć po biurze i stworzyć swoje własne muzyczne rozgrywki.

Kluczem do zorganizowania świetnej imprezy integracyjnej jest bycie kreatywnym. Pomyśl nieszablonowo. Szukaj sposobów, aby rozłożyć imprezę na cały miesiąc, zamiast robić to tylko jednego dnia. To da Twoim zespołom szansę na współpracę w zabawny sposób, który buduje kulturę, poprawia nastawienie i zwiększa motywację, a wszystko to przy dobrej zabawie.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz

Piotr Mierzwa