22 lutego 2022 Udostępnij

Wirtualna nauka: 4 wskazówki, które ułatwią życie


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Wirtualna nauka i nauka hybrydowa

Ahh, powrót do szkoły czas ... wirtualny styl uczenia się. W tym momencie wszystkie dzieci zaczęły powrót do szkoły w jakiś sposób. To wygląda ogromnie inaczej w tym roku dla wielu rodzin, ale mimo to przybył. Może twoje dzieciaki robią wirtualną naukę, a może robią hybrydowy koncert (w osobie w niepełnym wymiarze godzin i wirtualny w niepełnym wymiarze godzin). Tak czy inaczej gigantyczna kula rozbijająca, którą wszyscy poznaliśmy jako te szalone czasy (stres), rozbiła się w stylu demolki dla wielu rodziców i dzieci.

Dzieci przystosowują się do Chromebooków i zadają pytania swoim nauczycielom przez Zoom i e-mail, a rodzice nawigują przez niekończące się e-maile, żonglując pracą, wirtualną nauką, nowym kapeluszem nauczyciela i praniem maski dla zajęć osobistych.

Nie sądzę, aby ktokolwiek mógł zaprzeczyć, że jest to stresujący czas, ale zebraliśmy kilka wskazówek, aby spróbować zrobić to tak gładko, jak to możliwe dla Ciebie i Twoich dzieci.

1-Bądź pozytywny

W porządku, wiem, że łatwiej powiedzieć niż zrobić. Niektóre dni Zoom linki nie działają, zdajesz sobie sprawę, że twój uczeń przegapił niektóre wysłane zadania w ich Google Classroom dzień wcześniej, lub twój nastolatek potrzebuje pomocy z algebry i to po prostu nie jest twój dżem. ALE, jeśli możesz zebrać się kilka minut rano, aby zrobić coś, co stawia cię w pozytywnym nastawieniu, czy to oznacza ustawienie pozytywnych intencji na dzień, czytanie na trochę, medytację, modlitwę, cokolwiek rezonuje i działa dla ciebie.

Zaangażuj w to również swoje dzieci. Może zabiorą psa na szybki 10-minutowy spacer, żeby zaczerpnąć świeżego powietrza, albo rozciągnąć się, albo ustalić intencje. Cokolwiek to jest, co pomoże im myśleć pozytywnie i skupić się, jest wygraną!

2- Zorganizuj się - wirtualna przestrzeń do nauki

Jednym z kluczy do sukcesu (nie twierdząc, że to poradzi sobie ze wszystkimi wyzwaniami, lub roztopi cały stres) jest upewnienie się, że twoje dzieci mają narzędzia, których potrzebują, aby odnieść sukces i zorganizować się. Nie mówię o posiadaniu miejsc pracy godnych Pinteresta do wirtualnej nauki Twoich dzieci, ale posiadanie wyznaczonego miejsca do wykonywania wirtualnej pracy, jeśli jesteś w stanie, może sprawić, że sprawy staną się nieco łatwiejsze dla wszystkich.

Posiadanie przez dzieci stołu w jadalni z Chromebookami, notesami, ołówkami, długopisami i innymi rzeczami jest mniej niż idealne. Jeżeli ty ekstra pokój, lub nawet większy pokój ty mogłeś tworzyć niektóre przestrzeń w, dostawać one ustawia z krzesłem i biurkiem opuszczać wszystkie ich klasy czasu rzeczy na może save przynajmniej jeden ból głowy.

Biurka dla dzieci

Na Better Office Furniture w Bridgeton, mamy kilka opcji, które pomogą ułatwić rzeczy z wirtualnej nauki i dać ci z powrotem swoją jadalnię.

Jeśli przestrzeń jest ograniczona w domu, ponieważ nie przewidziałeś bycia wirtualnym centrum nauki, kiedy kupiłeś swój dom, to 5-stronne biurko narożne może być dla Ciebie fantastycznym rozwiązaniem. Z tego biurka można wsunąć go do rogu pokoju i mają wystarczająco dużo miejsca dla ucznia, aby umieścić laptopa i zachować kilka materiałów pod ręką. To przychodzi w kilku kolorach, jak również, więc jeśli wybierzesz coś, co pasuje do wystroju pokoju już masz dzieje.

Jeśli masz pokój przeznaczony do wirtualnej nauki, możesz zdecydować się na coś takiego jak Nowoczesne biurko z orzecha włoskiego z szufladą centrum. To nie jest zbyt duży, jeśli pokój jest mniejszy, i naprawdę można jeszcze użyć tego biurka w pokoju, że jesteś po prostu dodając miejsce dla ucznia do ich pracy i klas. Ma centrum rysunek, jak również, że może trzymać przybory do pisania i papier, lub cokolwiek, co może trzeba mieć pod ręką podczas pracy.

Jeśli jesteś w stanie mieć coś nieco większe, można również przejść z Biurko Modern Walnut L. To biurko zapewni mnóstwo miejsca na biurku i jeden pełny zestaw szuflad, które mogą być używane do przechowywania materiałów i papierów; pozostawiając czyste i zorganizowane biurko ... miejmy nadzieję, w zależności od Twojego kiddo.

Stanowiska pracy

Czy dzielisz przestrzeń biurową z dzieckiem? Może potrzebujesz być blisko, aby pomóc z zadaniami, ale nadal być w stanie zrobić swoją własną pracę też? W tym scenariuszu, wykorzystywanie stacji roboczej może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie!

Stacja robocza może zapewnić dużo miejsca do przechowywania i wystarczająco dużo miejsca na biurku do pracy. Sprawia to również, że dziecko może siedzieć naprzeciwko Ciebie, jeśli potrzebuje pomocy w pracy, ale również ma małą przegrodę, aby dać Wam trochę prywatności podczas pracy nad sobą.

3-Mózgowe przerwy

Jeśli pracujesz w biurze, wiesz, jak siedzenie przed komputerem przez wiele godzin może cię wyczerpywać. Znajdziesz powody, aby wstać i poruszać się: dostać filiżankę kawy, napełnić butelkę wody, sprawdzić w współpracownikiem, itp.

Dzieci nie są inne. Jak twierdzi Linda Carling, naukowiec z Uniwersytetu Johna Hopkinsa, małe dziecko może potrzebować przerwy po skupieniu się nawet przez 5-25 minut. Ćwiczenia fizyczne są świetnym sposobem na zapewnienie im przerwy dla mózgu, ponieważ wykazano, że ćwiczenia zwiększają uwagę dziecka po zakończeniu aktywności fizycznej.

4-Pozytywne wzmocnienie

Dzieci otrzymują mnóstwo pozytywnych wzmocnień, kiedy idą do szkoły osobiście. Nie wiedząc, że mogą łaknąć tego wzmocnienia, gdy są całkowicie wirtualne, a nawet jako student hybrydowego uczenia się. Jeśli sprawdzasz ich pracę fizyczną, umieść gwiazdki lub naklejki na ich zadaniach, tak jak zrobiłby to ich nauczyciel.

Jeśli wszystko odbywa się za pośrednictwem Google Classroom, rozważ inny system nagród. Być może powiesisz tablicę przy ich biurku, gdzie dostaną naklejkę, którą będą mogli dodać, gdy dobrze się spiszą, lub może będą zbierać punkty za dobrze wykonaną pracę i będą mogli wybrać zajęcie, które będą mogli wykonać razem z Tobą, gdy zbiorą określoną liczbę punktów!

Chociaż ten rok szkolny jest nietradycyjny dla wielu ludzi, są też plusy! Więcej czasu z rodziną (może nawet za dużo czasami, lol), większe zaangażowanie w edukację naszych dzieci, które pobudza do innych rozmów, których mogliśmy nie mieć, a także wczuwanie się w nasze kreatywne strony, aby wszystko zrównoważyć i sprawić, by życie działało właśnie teraz.

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci się skupić i pozbyć się przytłoczenia.

Jeśli potrzebujesz pomocy z biurkami, krzesłami, systemami archiwizacji lub czymkolwiek innym związanym z biurem, sprawdź resztę naszej strony lub skontaktuj się z nami dzisiaj, aby poprosić o poradę!


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz

Klaudia Jarosz