18 marca 2021 Udostępnij

Stoły szklane z metalowymi podstawami


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Szklane stoły i biurka z metalicznymi detalami, takimi jak złoto, chrom, mosiądz i srebro, są trendy zarówno w komercyjnych, jak i mieszkalnych przestrzeniach wewnętrznych. Dzięki cienkim i odbijającym światło podstawom, elementy te pomagają stworzyć czysty, szykowny wygląd, jednocześnie dając złudzenie bardziej otwartej i większej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz głównego stanowiska pracy, czy akcentu, dodanie szklanego stołu z metaliczną podstawą może natychmiast podnieść styl Twojego biura. Chcesz wprowadzić ten trend do swojego biura? Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci stworzyć dopracowany wygląd:

Biurko do pisania z lustrzaną powierzchnią

Wizualne zainteresowanie jest często tworzone przez kontrast. Choć oczywiście chcesz uzupełniających się mebli i kolorów w swoim biurze, nie wszystko musi być dopasowane. Jak widać powyżej, biurko Dana Mirrored Surface Writing Desk pięknie wyróżnia się na tle podłogi z twardego drewna. Kontrast różnych faktur (drewno, metal i szkło) tworzy uderzającą i piękną przestrzeń.

Szklany blat stołu konferencyjnego

Ponieważ ten stół konferencyjny o szklanym blacie z pewnością będzie elementem wystroju każdej sali konferencyjnej lub biura, najlepiej jest go zrównoważyć. Pamiętaj, aby włączyć inne metaliczne akcenty do wystroju całej przestrzeni, zwłaszcza jeśli chodzi o wszelkie siedzenia, które będą otaczać stół. Ponieważ metalik może tworzyć szykowny, ale często zimny wygląd, niektóre ciepłe kolory będą potrzebne, aby upewnić się, że nie tworzysz niemiłej przestrzeni.

Szklany stolik kawowy

Kiedy jest używany jako stolik kawowy, najlepiej jest umieścić kontrastujące elementy na górze lub pod nim, aby zachować interesujący wygląd. Umieszczenie tego stolika na szczycie miękkiego dywanu o ciepłej palecie może stworzyć przyjemne zestawienie, które będzie przyciągać wzrok, idealne dla mebla, który działa jako centrum recepcji.

Rozważ ograniczenia przestrzenne przy zakupie stołów konferencyjnych

Wybierając rozmiar stołów konferencyjnych, należy również wziąć pod uwagę przestrzeń potrzebną na krzesła i zapewnienie miejsca do chodzenia wokół stołu. Jest to ważne, ponieważ pomoże to stworzyć komfortowe środowisko pracy. Sam stół konferencyjny powinien być wystarczająco duży, aby pomieścić kilka osób i umożliwić im wykonywanie funkcji roboczych, które prawdopodobnie będą wykonywane w sali konferencyjnej. Istnieją sugerowane ilości miejsc siedzących w zależności od wielkości stołu konferencyjnego. Poszukaj stołów konferencyjnych, które pozwalają również na łatwe podłączenie urządzeń elektronicznych, takich jak telefon czy laptop. Dzięki temu rozmowy konferencyjne i prezentacje będą przebiegać sprawniej, ponieważ nie będziesz musiał poświęcać tyle czasu na negocjowanie miejsca na te urządzenia.

Szklane biurko z pewnością urzeknie wszystkich, niezależnie od tego, czy będzie służyć jako biurko do prezentacji, czy stół konferencyjny. Jego oszałamiający design nadaje przyjemną i nowoczesną estetykę każdej przestrzeni roboczej. Dzięki przystępnej cenie i długotrwałej, wytrzymałej konstrukcji, wartość i piękno tego stołu są oczywiste.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz

Michał Brzeziński