7 kwietnia 2022 Udostępnij

Recepcja: Jak stworzyć atmosferę, którą pokocha Twoja grupa docelowa!


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

W biznesie postawienie swojej najlepszej stopy do przodu często zaczyna się od recepcji biura. Gdy klient przyjeżdża na ważne spotkanie, już w momencie przekroczenia drzwi poznaje ton firmy. Ważne jest, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie poprzez stworzenie recepcji, która podkreśli to, co jest najważniejsze dla Twojej firmy. O ile pierwsze wrażenie klienta jest najważniejsze, o tyle atmosfera nadaje ton również pracownikom. Jeśli już w momencie wejścia do biura poczujesz się dobrze, każdy dzień będzie zaczynał się od uśmiechu.

Ważne jest, aby recepcja pasowała do Twojej marki i była skierowana do docelowej grupy odbiorców. Na przykład, jeśli pracujesz z dziećmi, rozważ obniżenie wysokości biurka, aby zaspokoić potrzeby najmłodszych. Takie drobne rzeczy mogą sprawić, że klienci poczują się mile widziani i otoczeni opieką. Jeśli jednak jesteś kancelarią prawniczą o dużej mocy, rozważ ciemną skórę, aby podkreślić profesjonalizm i fachowość. Tutaj w Better Office Furniture w St. Charles, Missouri jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci mieć przestrzeń recepcji swoich marzeń.

Chociaż recepcja jest tylko jeden pokój w biurze, to jest prawdopodobnie najważniejszym. W tej przestrzeni jest więcej niż się wydaje, a przyjrzenie się różnym obszarom pomoże Ci stworzyć nastrój, który chcesz stworzyć. Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać uspokajającą przestrzeń, czy środowisko, które emanuje mocą, istnieje wiele sposobów, aby ustawić swoją recepcję tak, aby pierwsze wrażenie było jak najlepsze!

Recepcja

Pierwszą rzeczą, jaką ludzie widzą po wejściu do recepcji, jest lada recepcyjna. Biurka recepcyjne muszą być zarówno funkcjonalne, jak i piękne. Do wyboru jest wiele rodzajów biurek, które nie tylko spełniają swoją praktyczną funkcję, ale również są przyjazne dla oka. Przejrzysta, niezagracona przestrzeń będzie wiele mówić o Twojej marce. Nie ma lepszego sposobu na wywarcie dobrego pierwszego wrażenia niż wspaniałe biurko recepcyjne. Uwielbiamy recepcję Express EL Cherry U Station za jego ogromną funkcjonalność. To biurko jest nie tylko piękne, ale również doskonale spełnia swoje zadanie, zapewniając przestrzeń do pracy i miejsce do odkładania rzeczy na miejsce, gdy nadejdzie czas!

Dekoracje

Dzieła sztuki, które powiesisz w swoim biurze, również nadadzą mu odpowiedni nastrój. Niezależnie od tego, czy wybierzesz jasne i nowoczesne dzieła impresjonistów, czy też zachowasz prostotę dzięki sztuce minimalistycznej, możesz zaprezentować swój styl. Dobrze oświetlona recepcja ze starannie dobranymi grafikami może wprawić klientów w odpowiedni nastrój, co może prowadzić do bardziej produktywnych spotkań, a nawet większej sprzedaży!

Jeśli nie masz zbyt wiele miejsca na ścianach lub sztuka nie jest w Twoim guście, rozważ umieszczenie w recepcji kilku roślin doniczkowych! Rośliny nie tylko dodają blasku, ale także pomagają oczyścić powietrze i udowodniono, że pomagają zredukować stres! Chociaż wymagają one pewnej konserwacji, istnieje wiele roślin, które doskonale nadają się do środowiska biurowego i wymagają minimalnej opieki.

Siedziska

Miejsca siedzące w recepcji również podkreślają charakter firmy. Styl siedzisk pomaga stworzyć nastrój w recepcji i podkreśla osobowość firmy. Szukasz bardziej nowoczesnego stylu? Wypróbuj naszą współczesną czarną kanapę recepcyjną aby uzyskać klasyczny i nowoczesny klimat. Ten wysokiej jakości produkt podkreśla profesjonalizm z nutką mody.

Jeśli chcesz emanować siłą i klasą, wypróbuj nasze klasyczne tradycyjne krzesło z guzikami tuftowanymi.. Ciemna skóra i ciemne drewno emanują siłą i pewnością siebie, tworząc przestrzeń, która mówi, że nie żartujesz. Bez względu na to, na jaki styl się zdecydujesz, Better Office Furniture ma dla Ciebie odpowiednią opcję siedzenia!

Muzyka

Muzyka w recepcji nie tylko wypełnia ciszę, ale także pomaga stworzyć odpowiedni nastrój. Cicho grająca w tle ścieżka dźwiękowa może skrócić czas oczekiwania, co jest korzystne dla wszystkich zainteresowanych! Jeśli chcesz, aby atmosfera była energiczna, spróbuj wesołej muzyki, a jeśli chcesz utrzymać dobry nastrój - czegoś uspokajającego! Muzyka, którą odtwarzasz, w znacznym stopniu wpływa na nastrój i tworzy wspaniałą atmosferę, która podkreśla kulturę Twojej marki.

Przekąski

Nie ma nic bardziej kuszącego niż zapach świeżo zaparzonej kawy! Wykaż się gościnnością, stawiając dzbanek kawy i lodówkę z wodą lub innymi napojami dla swoich klientów. Dostępne drobne przekąski podkreślają, że zależy Ci na kliencie i chcesz go stawiać na pierwszym miejscu!

Materiały do czytania

Wszyscy wiemy, że w recepcjach potrzebne są materiały do czytania, jednak warto zadbać o to, aby w recepcji znalazły się markowe informacje o firmie oraz tytuły związane z branżą, które wprowadzą klientów w nastrój spotkania! Umieszczenie tych materiałów

na naszym laminowanym stoliku końcowym który jest dostępny w kolorze wiśni, espresso i mahoniu, sprawi, że każdy, kto wejdzie do Twojego biura, będzie mógł zobaczyć Twoją najlepszą stronę.
Istnieje wiele różnych sposobów, aby uczynić Twoją recepcję wspaniałą, skorzystaj z kilku z tych wskazówek i zobacz, jak możesz podnieść poziom swojej recepcji zarówno dla klientów, jak i pracowników! W Better Office Furniture w St. Charles, Missouri chcemy pomóc Ci stworzyć markową recepcję, która zainspiruje każdego, kto przekroczy jej próg!


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz

Piotr Mierzwa