15 marca 2021 Udostępnij

Przewodnik zakupu biurka pod laptopa


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

​Czy jesteś w momencie poszukiwania nowego biurka pod laptopa? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! Poszperaliśmy trochę i zebraliśmy nasze najlepsze rekomendacje dotyczące typu biurka, które najlepiej sprawdzi się w Twoim biurze, w zależności od jego wielkości i dostępnej przestrzeni, a także cech funkcjonalnych każdego z nich.

Przede wszystkim, należy określić, co rozmiar biura jest i ile dodatkowej przestrzeni masz przed pójściem i sklep dla biurka. Nie ma nic gorszego niż nie wiedzieć, czego się szuka i zmarnować zakupy lub wybrać biurko, które nie spełnia Twoich oczekiwań.

Poniżej przedstawiamy nasze trzy najlepsze rekomendacje biurek pod laptopa do Twojego biura, dużego lub małego.

Biurka pod laptopa do małych biur

Mając do dyspozycji ograniczoną przestrzeń, musisz sprawić, aby Twoje miejsce pracy było tak funkcjonalne, jak to tylko możliwe. Poniżej przedstawiamy nasze trzy najlepsze rekomendacje dotyczące biurka pod laptopa do pracy w ograniczonej przestrzeni.

Biurko stojące

Biurka stojące są doskonałym dodatkiem do małej przestrzeni. Dla tych, którzy wolą stać podczas pracy, czy spalić dodatkowe kalorie lub po prostu zaoferować różnorodność do dnia z opcją stać lub siedzieć, oferują minimalistyczne miejsce pracy z tylko wystarczająco dużo miejsca na laptopa i wystrój.

Biurko do pisania

Biurka do pisania są świetne do małych przestrzeni i zapewniają wystarczająco dużo miejsca na laptopa i lampę biurkową, a także dużo miejsca do pisania. Większość biurek posiada również pojedynczą wysuwaną szufladę na długopisy, ołówki i drobne artykuły biurowe.

Biurko kompaktowe

Biurka kompaktowe oferują mniejsze, bardziej kompaktowe biurko z funkcjami przechowywania, które zazwyczaj można znaleźć w biurkach stacjonarnych. Niektóre z nich to szuflada na ołówki, szuflady użytkowe, szuflady na dokumenty i półki. Ci, którzy szukają opcji mobilnej, mogą znaleźć wózek na laptopa lub caddy pomocny w przenoszeniu z pokoju do pokoju lub jako idealne rozwiązanie do łatwego przechowywania.

Biurka pod laptopa do dużych biur

Mając wolną przestrzeń, możesz pozwolić sobie na biurko z nieco większą ilością miejsca do przechowywania. Wymieniliśmy nasze trzy najlepsze rekomendowane stoliki pod laptopa, które zapewniają dodatkową przestrzeń i funkcjonalność.

Biurka w kształcie litery U

Biurka w kształcie litery U są zazwyczaj używane w większych biurach. Jeśli szukasz biurka, które zapewnia dużo miejsca i przechowywania po obu stronach podczas pracy, biurko w kształcie litery U daje trzy sekcje powierzchni roboczej; główne biurko, most i kredens. Biurka w kształcie litery U mogą być wyposażone w półki lub nie, w zależności od potrzeb w zakresie przechowywania. Otwory na przepusty do zarządzania przewodami pozwalają ukryć przewody przed wzrokiem.

Biurko w kształcie litery L

Biurka w kształcie litery L to wspaniałe biurka, które mają unikalny kształt litery "L". Idealne do wykorzystania w narożnikach, ale może wyglądać świetnie w środku dużego pokoju. Te biurka mogą pochodzić z lub bez hutches. Stanowią one również świetne biurka wielostanowiskowe, ponieważ z łatwością można umieścić biurko po obu stronach.

Biurko na piedestale

Biurka na piedestale są dostępne w wersji z pojedynczym lub podwójnym piedestałem. Jeśli dysponujesz większą przestrzenią, biurko z podwójnym kontenerem będzie idealnym rozwiązaniem. Wzory wahają się od tradycyjnych do nowoczesnych. Większość z nich jest wyposażona w przepusty do zarządzania przewodami, które pozwalają łatwo ukryć przewody przed wzrokiem.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz

Klaudia Jarosz