2 marca 2022 Udostępnij

Praca w domu: 5 korzyści z posiadania wyznaczonego miejsca pracy


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Praca w domu

W dzisiejszych czasach dla większości z nas normalność wygląda zupełnie inaczej. Wielu z nas żongluje pracą w domu, jednocześnie ucząc swoje dzieci w domu. Oprócz rozgryzania harmonogramów i jak to się równoważy w ciągu dnia, rozgryzanie miejsc pracy/szkoły jest kolejną rzeczą. Tworzenie wyznaczonego miejsca dla siebie, jeśli pracujesz w domu, może zaoszczędzić ci trochę poważnych psychicznych udręk. Praca w miejscach o dużym natężeniu ruchu w domu, takich jak stół w jadalni, prowadzi do tego, że łatwo się rozpraszasz i odrywasz od swojej pracy; czy to przez innych domowników, czy przez zadania, które wpadają ci w oko. Na przykład te naczynia, które kuszą cię w zlewie.

Wszystkie rzeczy które "tylko biorą ciebie 5 lub 10 minut" że ty zatrzymujesz dla przez dnia gdy pracujesz w wysokim ruchu terenie dom naprawdę dodawać up przy końcówką dzień. Jeżeli ty tworzysz wyznaczoną przestrzeń pracy, ja jest nie tylko łatwy dostawać rozpraszający przez gospodarstwa domowego zadania (który ty no robiłeś jeżeli ty byłeś w biurze), ale ty możesz także robić mię znać inny w domu że gdy ty jesteś w twój wyznaczającym terenie ty potrzebujesz zostawać samotnie. Wiem, to jest trochę zabawne! Wiem, że twoje dzieciaki nie zostawią cię na długie godziny, aby zająć się pracą, ale to może przynajmniej zabrać cię z ich linii wzroku, gdzie nie będą automatycznie rekrutować cię do tego kubka wody, który mogą dostać na własną rękę, lub pokazać ci ich najnowszy Tik Tok.

Jeśli chodzi o to, że twoje dzieci wykonują swoją pracę, posiadanie oddzielnej przestrzeni jest głównie po to, aby mogły one mentalnie oddzielić "czas szkoły" od czasu wolnego. Jeśli mają wyznaczony czas i przestrzeń, w której muszą pracować nad zadaniami, pomaga to stworzyć nową normę dla nich i może pomóc im psychicznie. Nawet jeśli z tym walczą, udowodniono, że dzieci potrzebują struktury, aby jak najlepiej wykonywać swoje zadania.

Zalety utrzymywania oddzielnego miejsca pracy:

1- Łatwiej jest mentalnie oddzielić pracę od zadań domowych, ponieważ będziesz mniej rozproszony niż będąc w swoich podstawowych obszarach życiowych.

2- Musisz fizycznie opuścić swoje miejsce pracy, aby zająć się sprawami niezwiązanymi z pracą (i inni muszą cię szukać, w przeciwieństwie do po prostu wypowiedzenia twojego imienia, gdy przechodzą obok).

3 - Nie wiem jak ty, ale ja mam tendencję do zbierania stosów papierów i notatek wszędzie, kiedy pracuję. Posiadanie oddzielnej przestrzeni w domu utrzymuje bałagan z dala od głównych obszarów domu. Jeśli masz mniejszy obszar roboczy z tego powodu, to również zmusza cię do pozostania nieco bardziej uporządkowanym, ponieważ nie pracujesz z tak dużą przestrzenią.

4-Keeping czas-blokada harmonogram jest łatwiejsze, jak również. Możesz użyć kalendarza Google, lub cokolwiek kalendarz zazwyczaj używasz, aby zablokować się czas. Rzeczywistość jest taka, że możesz nie być w stanie trzymać się tego w 100%, ale to pomaga mieć powiadomienia dające ci znać, jak na zadaniu jesteś do tej pory.

5-Kiedy przez cały dzień odbijamy się od siebie i z powrotem między zadaniami domowymi a zadaniami w pracy, łatwo jest poczuć, że musimy pracować, kiedy powinniśmy się wyłączyć, aby spędzić czas z rodziną lub po prostu poświęcić trochę czasu dla siebie, aby się nie wypalić. O wiele łatwiej jest wyłączyć część roboczą dnia, jeśli zamykasz laptopa i wychodzisz z pokoju!

Jak wyznaczyć miejsca pracy

Jeśli masz szczęście, że masz dodatkowy pokój nieużywany w domu ten jest super prosty dla Ciebie. Po prostu zrób z tego biuro. Jeśli nie, być może masz pokój gościnny, który jest rzadko używany. Można łatwo przekonwertować, że w przestrzeni biurowej dla siebie. Jeśli masz wykończoną piwnicę, możesz również twierdzić, że część tego obszaru jest Twoim biurem. Ja osobiście lubię mieć naturalne światło, gdy pracuję, więc dla kogoś takiego jak ja, to nie byłoby idealne. Lepsza opcja w tym przypadku (jeżeli twój mistrzowska sypialnia jest duża dosyć) był convert kąt mistrzowska sypialnia w biurowego teren.

Dla dzieci mających szkolny obszar, chyba że masz inny dodatkowy pokój w swoim domu, dodając biurko do ich sypialni może być najlepszym rozwiązaniem. Unikałbym pokoi zabaw, ponieważ podczas gdy my możemy być rozproszeni przez obowiązki, one są bardziej prawdopodobne, aby być rozproszone przez zabawki!

Zadbaj o dobre samopoczucie w swojej przestrzeni

Jeśli masz zamiar spędzić sporą część czasu siedząc w tej przestrzeni, aby wykonać pracę, będziesz chciał, aby czuć się i wyglądać ładnie. Małe rzeczy mogą załatwić sprawę. Możesz powiesić swój ulubiony cytat na ścianie przy biurku, kupić zabawny uchwyt na ołówki lub dodać lampę biurkową, która ma więcej pizazz niż w biurze.

Jeśli potrzebujesz biurka, które nie będzie kosztowało Cię tysiące, mamy dla Ciebie współczesne biurko w kolorze espresso z szufladą na dokumenty i dwiema małymi szufladami do przechowywania, które zapewnią Ci porządek. Jeśli wolisz bardziej tradycyjny wygląd, mamy biurko Biurko wiśniowe z frontem łukowym z dwoma pełnymi kontenerami. Jeśli wolisz patrzeć na używane meble, mamy wysokiej jakości meble pre owned jak również. Ta inwentaryzacja obraca się i nie zawsze mamy je w magazynie. Więc jeśli widzisz coś, polecam zadzwonić do nas, aby potwierdzić dostępność.

Tworzenie oddzielnej przestrzeni, że będziesz cieszyć się pracy w, i są w stanie zmniejszyć liczbę rozpraszaczy masz w ciągu dnia, zwiększy swoją produktywność. Wyeliminuje to również poczucie winy związane z wychodzeniem z pracy o rozsądnej godzinie, kiedy czujesz, że byłeś produktywny przez cały dzień.

Równoważenie pracy, szkoły i życia domowego nie jest łatwe. Ustaw się w sposób, który ułatwia osiągnięcie sukcesu, ale też daj sobie trochę łaski. Ten koncert jest trudny w tej chwili i wszyscy robimy wszystko, co w naszej mocy.

Jeśli potrzebujesz rekomendacji dotyczących pomysłów na meble do swojego domowego miejsca pracy, zadzwoń do nas pod numer 314-266-9083.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz

Piotr Mierzwa