16 marca 2021 Udostępnij

Niezbędne meble i sprzęt biurowy


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Jeśli nadszedł czas, aby wybrać meble do nowego biura lub przeprojektowanie biura, masz wielką decyzję przed sobą. Jeśli chcesz, aby Twoje biuro było tak produktywne, jak to możliwe, musisz włożyć trochę energii w wybór. To dlatego, że twoi pracownicy (i ty) będą spędzać godziny każdego dnia, używając tych mebli biurowych, więc jeśli jest niewygodny lub nie sprzyja produktywnej pracy, szczęście pracowników i wydajność spadnie. A jak dobrze wiesz, kiedy one się kończą, spada również produktywność. Zamiast tego użyj tej listy jako punktu startowego do planowania listy mebli biurowych dla produktywnego, szczęśliwego biura.

Krzesła

Nie ma wątpliwości, że będziesz potrzebował krzeseł do swojego biura, ale powinieneś poświęcić czas na dokładne zbadanie swoich opcji. Będziesz musiał zachować swój budżet na uwadze podczas zakupów, ponieważ koszt krzeseł może szybko wymknąć się spod kontroli. Poszukaj opcji, która jest wygodna, ergonomiczna i regulowana. Pamiętaj, że tylko dlatego, że jest wygodne dla Ciebie nie oznacza, że będzie odpowiednie dla Twojego pracownika, który jest 6 cali wyższy lub niższy od Ciebie. 

Biurka

Biurka są kolejnym no-brainer, ale istnieje wiele rodzajów biurek należy rozważyć. Istnieją biurka do użytku indywidualnego (od tradycyjnych po stojące), a także biurka i stoły przeznaczone do pracy wspólnej. Większość firm zdaje sobie sprawę, że udostępnienie przestrzeni do pracy grupowej jest niezbędne, więc powinieneś przewidzieć budżet na różne rodzaje biurek.

Meble na stołówkę / do pokoju socjalnego

Ludzie to nie maszyny, a oni będą szczęśliwsi (i na dłuższą metę bardziej produktywni), jeśli mają wygodne miejsce, w którym są zachęcani do robienia przerw. Wybierz kilka wygodnych opcji mebli biurowych dla swoich pracowników do wykorzystania na ich przerwy. Może to być dowolna kombinacja mebli wewnętrznych i zewnętrznych, w zależności od przestrzeni, z którą masz do pracy. Ważne jest to, że meble i przestrzeń są wygodne, zachęcające i czuć się jak w domu. Byłoby najlepiej, gdybyś również wybrał jakieś meble do strefy przerwy przeznaczone do jedzenia. Ważne jest, aby dać pracownikom przestrzeń z dala od ich biurek i pracy, aby cieszyć się posiłkiem. 

Meble dla produktywności

Wreszcie, nie zapomnij o elementach, które trzeba mieć, aby zwiększyć produktywność całego biura. W szczególności, trzeba drukarki i kopiarki, ale może się również okazać, że trzeba faks. Stacja robocza, niezależnie od tego, czy ją wynajmiesz czy kupisz, zapewni Ci wszystkie te rzeczy. Jest to drukarka, kopiarka, skaner i faks - wszystko w jednym. Jednostki te mogą być dodane do sieci tak, że pracownicy mogą korzystać z nich skutecznie, z dowolnego miejsca w przestrzeni biurowej. 

 


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz

Michał Brzeziński