21 lutego 2022 Udostępnij

6 Wskazówki dotyczące wybierania idealnych mebli biurowych dla Twojej przestrzeni


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Jak wszystko, co skanowania Internetu dla, jeśli jesteś na poszukiwanie nowych mebli biurowych, będziesz zalewany z opcji dla swoich kopaczy biurowych, jak tylko uderzyć enter dla wyszukiwania. Z tak wielu wyborów, stylów, przedziałów cenowych i sklepów choć, jak masz zawęzić swoje poszukiwania? Mamy zamiar pomóc Ci z tym dzisiaj z poradami na temat wyboru odpowiednich mebli biurowych dla Twojej przestrzeni i stylu.

Są zdecydowanie rzeczy, o których ludzie, którzy nie zajmują się zakupami mebli biurowych i konfiguracją na co dzień, niekoniecznie myślą. Zgaduję, że jest co najmniej jedna lub dwie z tych wskazówek, które mamy dla Ciebie, które nie przeszły przez twój umysł podczas wyobrażania sobie nowych mebli biurowych. Więc rzućmy okiem na kilka rzeczy do rozważenia, aby upewnić się, że wybierasz idealne meble biurowe dla Ciebie!

1-Funkcjonalność- Istnieje wiele stylowych biurka patrząc, krzesła biurowei wszystko inne, czego możesz potrzebować do swojej przestrzeni, ale jeśli nie jest to funkcjonalne, to nie ma to znaczenia. Dobrą wiadomością jest to, że nie musisz rezygnować ze stylu, aby upewnić się, że Twoje meble biurowe są funkcjonalne.

To, co kwalifikuje się jako funkcjonalne, może oznaczać różne rzeczy dla różnych ludzi, w zależności od tego, jakie są Twoje potrzeby. Czy potrzebujesz niezakłóconej przestrzeni na nogi pod swoim biurko aby być w stanie się rozciągnąć? Lub nie potrzebujesz tony miejsca pod biurkiem, ale potrzebujesz dużo miejsca do przechowywania? Znajomość odpowiedzi na tego typu pytania pomoże ogromnie w planowaniu Twoich celów mebli biurowych i tego, co funkcjonalne oznacza dla Ciebie, ponieważ nie jest to jeden rozmiar pasuje do wszystkich sytuacji.

2-Storage- Ponieważ właśnie dotknęliśmy na podstawie tego z funkcjonalnością, zagłębmy się nieco głębiej w przechowywanie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz miejsca na nogi, czy nie, nadal musisz rozważyć opcje przechowywania. Tylko dlatego, że może być ponad 6 stóp i trzeba trochę dodatkowej przestrzeni na nogi nie oznacza, że nie trzeba przechowywania zbyt!

Jeśli nie potrzebujesz dużo miejsca do przechowywania, lub dodatkowej przestrzeni na nogi, biurko z wbudowanym segregatorem pod spodem może być dobrym funkcjonalnym kawałkiem dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz przestrzeni na nogi i dużo miejsca do przechowywania, zdecyduj się na biurko i kredens lub szafka na dokumentymoże być lepszą opcją dla Ciebie.

3-Styl-Mającmeble, które są funkcjonalne, nie oznacza, że musisz rezygnować ze stylu, który lubisz. Niezależnie od tego, czy mówimy o biurkach, krzesłach biurowych, systemach archiwizacji, czy meble recepcyjne możesz dopasować swój gust do tradycyjnego lub współczesnego stylu i nadal spełniać potrzeby, które masz w zakresie funkcjonalności.

Zrób wyszukiwania dla typu mebli, które lubisz, pamiętając, jak również potrzebujesz go do pracy dla Ciebie. Otrzymasz lepszy pomysł na rodzaje mebli biurowych dostępnych, które spełniają obie rzeczy.

4-Picking krzesło biurowe- Podobnie jak w przypadku wyszukiwania biurka, wybieranie krzesła, które jest dobrym dopasowaniem dla Ciebie jest ważne. Jak długo siedzisz na swoim krześle biurowym w ciągu dnia? Na jakiej wysokości krzesło będzie Cię stawiać w stosunku do biurka? Czy jest to wygodna wysokość, aby być w stanie zrobić pisanie, pisanie, lub cokolwiek innego, co może trzeba zrobić? Jak dużo miejsca potrzebujesz pomiędzy słupkami na krześle?

Krzesła mają oceny, jak długo można w nich wygodnie siedzieć. Jeśli masz tendencję do spędzania długich godzin przy biurku, absolutnie chcesz wziąć oceny pod uwagę przy wyborze krzesła biurowego.

Jeśli standardowy rozmiar krzesła nie jest wygodny dla Twojego typu ciała, możesz również rozważyć coś takiego jak Express BIG High Back Executive. To krzesło jest zaprojektowane, aby utrzymać wagę ponad 300 funtów, ma wysokie plecy, ciężka podstawa cła i 22,5 cala między słupkami ramion.

5-Measure Your Space- Nie ma nic gorszego niż zamawianie mebli i odkrywanie po dostawie, że jest zbyt duży dla przestrzeni, nie linii się z przestrzeni ściany, lub najgorsze ... nie pasuje nawet przez drzwi!

Poświęcenie czasu na zmierzenie swojego biura i tego, jak chcesz, aby biurko lub meble recepcyjne ustawiły się w linii, zaoszczędzi Ci wielu bólów głowy. Możesz skontaktować się z nami, jeśli uważasz, że układ jest czymś, z czym potrzebujesz pomocy, aby upewnić się, że masz rację.

Podczas pomiaru biurka należy również wziąć pod uwagę jego umiejscowienie. W przypadku zamkniętego biura większość osób woli, aby biurko było ustawione naprzeciwko drzwi. Będąc w stanie zrobić, że się zdarzyć może oznaczać, że pomiary biurka muszą być nieco inne, aby pomieścić, że.

6-Plan Ahead-Nowjest to jeden większość ludzi rzadko biorą pod uwagę: planowanie z wyprzedzeniem dla co biuro będzie jak. Na przykład, jeśli masz tylko niewielką liczbę pracowników kupujesz biurka dla, ale przewidują wzrost liczby pracowników, należy pomyśleć o tym.

Ile masz miejsca (powinieneś to wiedzieć z pomiarów)? Czy ilość dostępnego miejsca pozwala na dodanie wystarczającej ilości biurek, aby pomieścić wszystkich pracowników? A może mądrzej byłoby zaplanować przejście od razu do stacji roboczych lub boksów, wiedząc, że zamierzasz powiększyć swój personel? Wiedząc takie rzeczy z wyprzedzeniem może pomóc zmniejszyć koszty z ogólnego budżetu w końcu.

Te 6 wskazówek pomoże ogromnie w wyborze idealnych mebli biurowych dla Twojej przestrzeni. Oczywiście czasami istnieją inne czynniki do rozważenia w oparciu o swoje specyficzne potrzeby i chęci, ale korzystanie z tych wskazówek będzie miało cię na dobrej drodze. Czuj się swobodnie dotrzeć do nas z wszelkimi pytaniami, lub zaplanować czas, aby przyjść zobaczyć naszą inwentaryzację.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz

Piotr Mierzwa