8 marca 2022 Udostępnij

10 pomysłów na rodzinne zabawy z okazji Halloween w St.


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Liście zaczęły przybierać żywe kolory jesieni, a temperatury przechodzą od lepkich letnich dni do rześkich jesiennych dni w swetrach. Gdy mija połowa października, nasze małe gremliny i straszydła zaczynają obmyślać swoje idealne kostiumy na Halloween. Louis oferuje o wiele więcej niż tylko typowy wieczór zbierania cukierków i robienia żartów.

Podczas gdy wszyscy uwielbiamy nasz jeden wieczór, kiedy pomagamy naszym dzieciom przebrać się w ich straszne, przerażające lub przerażające kostiumy, byłoby wspaniale, gdybyśmy mogli spędzić więcej niż jedną noc w ich bezcennym stroju. Poza tym Halloween i jesień to jedne z najlepszych okresów na rodzinne wypady, które chcieliśmy zorganizować! Jeśli jeszcze nic nie zaplanowaliście, nie martwcie się więcej. Wybraliśmy 10 najlepszych naszym zdaniem pomysłów na spędzenie Halloween z dziećmi w Lou.

1-Trunk-or-Treat na farmie Purina Farms.Na to wydarzenie nie krępuj się zabrać ze sobą zarówno szczeniaków, jak i dzieci! Odbędzie się ona 21 października w godzinach 11-13. Wydarzenie to jest przeznaczone dla maluchów w wieku 10 lat i młodszych. Dwunożne dzieci w wieku 2-10 lat muszą posiadać bilet wstępu, podobnie jak wszystkie czworonogi. Wymagany jest wcześniejszy zakup biletu, a więcej informacji i bilety można uzyskać na stronie wydarzenia w Purina Farms: Trunk or Treat for Kids and Dogs.

2-Science Spooktacular w Centrum Nauki St.Impreza odbędzie się w dniach 25-27 października w godz. 17.00-20.00. Louis Science Center organizuje doroczną Halloween party! W Nawiedzonym Laboratorium będzie można stworzyć własne kreacje ze szlamu, w OMNIMAX będą wyświetlane filmy o tematyce Halloweenowej, a Księżyc w pierwszej kwadrze będzie widoczny przez darmowy teleskop. Odbędą się również pokazy "Spooky Science Goes Splat".

3-Little Goblins Trick-or-Treat-Impreza "Little Goblins Trick-or-Treat" (Małe gobliny - cukierek albo psikus) odbędzie się 26 października. Nie musisz obawiać się chłodnej pogody; impreza odbędzie się w budynku The Pointe w Ballwin w godzinach 10:00-11:30. Wszystkie małe chochliki otrzymają też pożywną przekąskę. Impreza przeznaczona jest jednak dla najmniejszych goblinów; prosimy, aby zgłaszały się osoby w wieku od 1 do 5 lat.

4 - Bal Pluskiew.Motylarnia organizuje Halloweenowy Bal Pluskiew, którego nie można przegapić! Możesz przyłączyć się do zabawy 26 i 27 października w godz. 17:30-19:30. Twoje małe robaczki będą miały okazję zbierać smakołyki z ręcznie malowanych Domków, wykonywać upiorne prace rękodzielnicze, skosztować strasznych smakołyków, takich jak paluszki pizzowe z ponczem dyniowym, a także obejrzeć Motyle Sowy! Odwiedź ich stronę internetową aby się zapisać!

5-Pumpkin Jamboree w Eckerts-Jeśli szukasz czegoś nieco mniej strasznego dla swoich małych dyń, sprawdź Pumpkin Jamboree at Eckerts w Grafton, Millstadt i Belleville, IL. Można wybrać się na przejażdżkę wozem, aby wybrać idealną dynię, posłuchać muzyki country, zbudować własnego stracha na wróble, przejść się po farmie dla zwierząt, skosztować ciastek lejkowych i innych smakołyków, a także skorzystać z innych atrakcji dla dzieci. Odwiedź Eckert's w dniach 20-21 października lub 27-28 października, aby wziąć udział w jamboree!

6- Poświata dyniowa w historycznym St. Poświata dyniowa w Historic St. Charles odbędzie się 26 i 27 października w godzinach od 17:00 do 21:00. Jest to impreza bezpłatna! Będą tam świecące rzeźbione dynie, a sprzedawcy będą otwarci do późna, jeśli chcesz wpaść na smakołyki i degustacje. Gorąco zachęcamy do przyprowadzenia swoich straszydeł i gremlinów w kostiumach!

7-Monsters on the Meadows Halloween Festival-Ta strona wydarzenie odbywa się w The Meadows w Lake St. louis 27 października w godzinach 11.00-14.00. Jest to również impreza bezpłatna i wszyscy są mile widziani. Dzieci będą miały darmowy dostęp do malowania dyń, malowania twarzy i zbierania cukierków. Będą też darmowe nagrody!

8-Boo at the Zoo Spooky Saturday- Upiorna sobota.Wydarzenie, które być może już znasz, lub przynajmniej o którym słyszałeś, to Boo at the Zoo w St. Louis Louis Zoo Louis. Louis. W tym roku odbędzie się ona 27 października w godzinach 9-16, a wstęp na nią jest bezpłatny. Mamusie i tatusiowie powinni wybrać się tam w godzinach od 9 do 14, aby ich pociechy mogły wziąć udział w zajęciach. Upiorna Sobota oferuje zajęcia edukacyjne, mnóstwo stogów siana i dyń, z którymi można zrobić sobie zdjęcia (więc załóżcie kostiumy!), a także - co nie mniej ważne - zwierzęta z zoo! Zapraszamy do odwiedzenia stronę aby zapoznać się z wymaganiami dotyczącymi kostiumów dla gości powyżej 13 roku życia.

9-Halloween Hoopla-Odwiedź Frontier Park w St. Charles na bezpłatną Halloween Hoopla 31 października w godz. 15.00-18.00. Będzie to bardzo zabawne rozpoczęcie wieczoru Halloween! Straszydła mogą się przebrać, skorzystać z Bąbelkowego Autobusu, gier i zabaw rodzinnych.

10-Halloweenowa wymiana słodyczy i pływanie na falachJest to impreza po Halloween, która odbędzie się 2 listopada w godzinach 16.00-20.00 w The Lodge of Des Peres. Myślę jednak, że to może być NAJLEPSZE wydarzenie ze wszystkich! Wszyscy uwielbiamy przebierać nasze gremliny, gobliny i straszydła, ale kto tak naprawdę chce, żeby jego dzieci zjadły te wszystkie słodycze?! Nie ja! Nie obawiaj się tygodni cukrowego załamania, napadów złości i ubytków po Halloween. Pływalnia Halloween Candy and Waves ma wasze wsparcie, mamusie i tatusiowie.

Lodge of Des Peres da Ci darmowy wstęp dla młodzieży ORAZ sesję pływania na falach w zamian za jeden funt cukierków. Jest to oferta dla dzieci w wieku od 3 do 17 lat. Musisz jednak zadzwonić i zarezerwować sesję pływania dla swoich dzieci do południa 2 listopada, więc pamiętaj, aby zadzwonić wcześniej.

Rozdaj słodycze i zapewnij swoim dzieciom darmową, wesołą zabawę! Wiesz, co czyni tę imprezę jeszcze lepszą? Wszystkie zebrane słodycze zostaną przekazane na rzecz USO w Missouri! Win-win!

Better Office Furniture w St. Charles życzy Twojej rodzinie bezpiecznego, szczęśliwego, przerażającego zabawy w to Halloween. Mamy nadzieję, że uda Ci się trafić na niektóre z tych wydarzeń z rodziną, i cieszyć się świecące dynie, ogniste, żywe liście, zabawy, czas jakości i trochę ćwiczeń po fakcie.

Wesołego Halloween!


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz

Piotr Mierzwa